Mbrojtës MARVEL 001 për iPhone XS, e zezë

€16.50
* Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Kodi i produktit:
255117
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MVPC060
Lansuar:
22. 2. 2019
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MVPC060
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Motiv
Prodhuesi:
MARVEL

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE