Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse BASEUS Glitter Series për Apple iPhone 11 Pro,e kaltër

Kodi i produktit:
271194
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6953156211506
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 11 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse është e dizajnuar posaçërisht për celularët Apple iPhone 11 Pro. Mbrojtësja ka dizajn elegant me prerje precize për të gjitha portet, tastet dhe këndet e celularit, është e përbërë materiali shumë i qëndrueshëm TPU dhe është gjysëm transparente e kaltër. Me këtë mbrojtëse celulari juaj do të jetë gjithmonë i sigurt nga goditjet, plasaritjet dhe gërvishtjet sepse materiali ofron fleksibilitet dhe qëndrueshmëri të plotë. Mos prit, transformo dhe ruaj celularin tuaj me këtë mbrojtëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6953156211506
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 11 Pro
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
WIAPIPH58S-DW03
Lansuar:
28. 9. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Cirá - modrá
Prodhuesi:
Baseus
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE