Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Baseus Safety Airbags për iPhone XR, transparente

Kodi i produktit:
267330
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6953156281080
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Siguroni telefonin tuaj iPhone XR duke i dhënë mbrojtje të përparuar por të padukshme me një mbulesë transparente TPU. Kjo mbështjellëse mbrojtëse e mbron telefonin tuaj nga veshjet dhe goditjet e përditshme pa rritur madhësinë e tij ose pa ndikuar në pamjen e tij. Është bërë nga material gjerman të zgjedhur me kujdes Bayer TPU, i cili karakterizohet nga qëndrueshmëria, fleksibiliteti dhe mbrojtja nga ndikimi. Për më tepër, në secilin cep ka katër mbushje për të siguruar një nivel shtesë mbrojtjeje për telefonin tuaj. Skajet paksa të mbivendosura mbrojnë ekranin, si dhe skaji tjetër i ngritur mbron lentet e kamerës. Mbrojtësja është rezistente ndaj ujit dhe yndyrnave. Karakteristikat kryesore: - Materiali: TPU - Ngjyra: transparente - Qasja e lehtë në të gjitha butonat dhe lidhësit e telefonit - Përputhshmëria: iPhone XR - Mbështetja për karikim përmes valëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6953156281080
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
ARAPIPH61-SF02
Lansuar:
13. 8. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
Transparente
Prodhuesi:
Baseus
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE