Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse BASEUS Safety Airbags Series për Apple iPhone 11,e zezë

Kodi i produktit:
271225
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6953156211216
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 11

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse është e dizajnuar posaçërisht për celularët Apple iPhone 11. Mbrojtësja ka dizajn elegant me prerje precize për të gjitha portet, tastet dhe këndet e celularit, është e përbërë materiali shumë i qëndrueshëm TPU. Me këtë mbrojtëse celulari juaj do të jetë gjithmonë i sigurt nga goditjet, plasaritjet dhe gërvishtjet sepse materiali ofron fleksibilitet dhe qëndrueshmëri të plotë. Mos prit, transformo dhe ruaj celularin tuaj me këtë mbrojtëse. Mbrojtësja vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6953156211216
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 11
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
ARAPIPH61S-SF01
Lansuar:
28. 9. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Cirá - cerná
Prodhuesi:
Baseus
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE