Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Catalyst Impact Protection për iPhone Xr, transparente

Kodi i produktit:
245768
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4897041793451
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
CATDRPHXCLRM

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Spigen Catalyst Impact është një mbrojtëse e qëndrueshme e bërë nga goma polimer me kualitet të lartë, që i jep telefonit iPhone Xr, fleksibilitet dhe e mbron atë nga gërvishtjet, yndyrat, pluhurat, dhe goditjet si rënia në tokë. Poashtu, mbrojtësja përshtatet në mënyrë të përsosur në telefon dhe në dorën tuaj, në sajë të sipërfaqes së gomës jo të rrëshqitshme që i reziston gjurmët e gishtërinjëve. Për më shumë, kjo mbrojtëse e mahnitshme lejon qasje të plotë në të gjitha butonat, sensorët dhe kamerat, si dhe vjen në ngjyrë transparente.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4897041793451
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
CATDRPHXCLRM
Lansuar:
28. 9. 2018
Materiali:
Gomë, polimer
Ngjyra:
Transparente
Prodhuesi:
Catalyst

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE