Mbrojtëse Catalyst Impact Protection për iPhone Xr, transparente

Kodi i produktit:
245768
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4897041793451
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
CATDRPHXCLRM

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4897041793451
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
CATDRPHXCLRM
Lansuar:
28. 9. 2018
Materiali:
Gomë, polimer
Ngjyra:
Transparente
Prodhuesi:
Catalyst

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE