Mbrojtëse Cellularline Book Clutch për Huawei P30 Lite, e zezë

Kodi i produktit:
259421
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8018080346279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P30 Lite
I përdorshëm me markat:
Huawei

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja Cellularline Book Clutch, elegante, shumë funksionale dhe praktike, është e dizajnuar për Huawei P30 Lite. Ajo ofron mbrojtje jo vetëm në pjesën e prapme të telefonit, por edhe në pjesën e përparme nga gërvishtjet, pluhuri, papastërtitë, elemente të ndryshme në natyrë, ose redukton rënien e mundshme të telefonit në tokë. Pjesa e sipërme e mbrojtëses është bërë prej lëkure PU, dmth. lëkurë artificiale, në mënyrë që të duket shumë luksoze dhe elegante në shikim të parë. Ajo gjithashtu është e pajisur me kapëse magnetike, një xhep për kartelë debiti apo kartëmonedhë, si dhe prerje precize për qasje me butona dhe konektorë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8018080346279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P30 Lite
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
BOOKCLUP30LK
Lansuar:
16. 4. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
CellularLine

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE