Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse CELLY Gelskin për Apple iPhone Xr, e zezë

Kodi i produktit:
245519
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8021735744030
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
GELSKIN998BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Celularët janë pajisje të ndjeshme dhe duhet t'u kushtohet kujdes që të mos dëmtohen. Për këtë qëllim vjen mbrojtësja CELLY, mbrojtëse për Apple iPhone Xr. Kjo mbrojtëse praktike është krijuar nga silikoni dhe mbron celularin nga gërvishtjet dhe dëmtimet e tjera mekanike. Mund të operoni me celular pa problem pa e larguar mbrojtësen.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8021735744030
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
GELSKIN998BK
Lansuar:
26. 9. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
CELLY
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE