Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse CELLY Splash Bag për celular 6,2", portokalli

Kodi i produktit:
258849
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6,2
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8021735738671
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SplashBag është një mbrojtëse e papërshkueshme nga uji për aventurën tuaj të shkujdesur të teknologjisë! Mbrojtësja është e përshtatshme për pajisje mobile me 6.2 inç, në sajë të certifikatës IPX8, është e papërshkueshme nga uji deri në dhjetë metra të thellësisë së ujit. Kjo ju lejon të përdorni të gjitha tiparet e smartphone tuaj: merrni foto dhe video pa hequr mbeshtjellësin. Rripi i qafës është i përfshirë dhe mbrojtësja ka ngjyrë portokalli. Prodhuesi testoi funksionalitetin e tij së bashku me Apple iPhone 7/7 Plus. Pse ta blini? I papërshkueshëm nga uji Për pajisjet deri në 6.2 "

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6,2
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8021735738671
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
SPLASHBAG18OR
Lansuar:
5. 4. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Qëndrueshëm
Ngjyra:
Portokalli, transparente
Prodhuesi:
CELLY
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE