Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse dhe powerbank Mcdodo për iPhone 7 Plus, 3650mAh (5.5”), e kuqe

Kodi i produktit:
249514
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596115537415
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MC-4214

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një mbështjellëse e cila me skajet e saj të hapura, të bëra prej gome të butë, siguron mbrojtje 360 shkallë për ekran. Poashtu, kjo mbështjellëse ka një powerbank me kapacitet prej 3650 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596115537415
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MC-4214
Lansuar:
29. 11. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Speciale, mbulesë e pasme
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
Mcdodo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE