Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse EPICO COLOUR GLASS për Samsung Galaxy A50, e zezë

Kodi i produktit:
260731
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049109894
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A50

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049109894
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A50
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
38410151300001
Lansuar:
16. 5. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
EPICO
Ueb-i i prodhuesit:
Myepico.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE