Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse EPICO Flip Case për iPhone Xr, e zezë

Kodi i produktit:
253198
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049109023
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

E re nga Epiko, mbrojtësi i cili mbron telefonat celularë nga gërvishtjet dhe rëniet e mundshme. Ky mbrojtës është bërë me materiale të qëndrueshme (poliuretani termoplastik) dhe mbron telefonin nga të gjitha anët. Një magnet i fortë kujdeset për mbylljen e mbrojtësit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049109023
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
32911131300003
Lansuar:
29. 1. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
Zezë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE