Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse EPICO për Huawei Y6 Prime (2018), dizajn flamengosh

Kodi i produktit:
244980
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049101058
I përdorshëm me:
Huawei Y6 Prime 2018
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi i prodhuesit:
29710102500001

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EPICO sjell mbrojtësen e përshtatur për Huawei Y6 Prime (2018) i cili arrinë të siguroj celularin tuaj nga gërvishtja, impakti, goditja apo dëmtimet e tjera të jashtme pa e penguar funksionalitetin e plotë të tij. Aksesori është i ndërtuar nga plastika TPU e kualitetit të lartë e cila arrinë të parandaloj rrëshqitjen e celularit nga duart, ka hapësirat e këputura për përdorimin e kamerës, butonave dhe konektorëve pa pasur nevojë ta hiqni nga pajisja si dhe vjen me dizajn flamengosh për t'i japur një pamje unike dhe të bukur celularit tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049101058
I përdorshëm me:
Huawei Y6 Prime 2018
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi i prodhuesit:
29710102500001
Lansuar:
18. 9. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Plastik
Ngjyra:
Motiv
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE