Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse EPICO SILK MATT për Huawei P30 Lite, e zezë

Kodi i produktit:
260706
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049109825
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P30 Lite

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat janë pajisje delikate dhe vëmendje duhet kushtuar mbrojtjes së tyre. Mbrojtësi EPICO vjen me material të cilësisë së lartë TPU dhe mbron telefonin tuaj nga dëmtimet e jashtme, goditjet apo gërvishtjet. Ky mbrojtës mbron telefonin tuaj nga ana e pasme dhe anësore si dhe vjen me prerje precize që nuk pengon funksionin e butonave apo kamerës. Mbrojtësi vjen me ngjyrë të zeze për telefonat Huawei P30 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049109825
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P30 Lite
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
38210101300002
Lansuar:
16. 5. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
EPICO
Ueb-i i prodhuesit:
Myepico.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE