Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse EPICO SILK MATT për Huawei Y7 (2019), e kaltër

Kodi i produktit:
260760
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049110463
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Y7 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Telefonat janë pajisje delikate dhe vëmndje duhet kushtuar mbrojtjes së tyre. Mbrojtësi Epico vjen me material të cilësisë së lartë TPU dhe mbron telefonin tuaj nga dëmtimet e jashtme, goditjet apo gërvishtjet. Ky mbrojtës mbron pjesën e pasme dhe anësore si dhe vjen me prerje precize që nuk pengon funksionin e butonave apo kamerës. Mbrojtësi vjen me ngjyrë të kaltër për telefonat Huawei Y7 (2019).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049110463
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Y7 2019
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
38910101600001
Lansuar:
16. 5. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
EPICO
Ueb-i i prodhuesit:
Myepico.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE