Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse EPICO SILK MATT për Samsung Galaxy A50, e zezë

Kodi i produktit:
260729
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049109771
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A50

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat janë pajisje delikate dhe vëmendje duhet kushtuar mbrojtjes së tyre. Mbrojtësi EPICO vjen me material të cilësisë së lartë TPU dhe mbron telefonin tuaj nga dëmtimet e jashtme, goditjet apo gërvishtjet. Ky mbrojtës mbron telefonin tuaj nga ana e pasme dhe anësore si dhe vjen me prerje precize që nuk pengon funksionin e butonave apo kamerës. Mbrojtësi vjen me ngjyrë të zezë për telefonat Samsung Galaxy A50.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049109771
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A50
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
38410101300001
Lansuar:
16. 5. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
EPICO
Ueb-i i prodhuesit:
Myepico.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE