Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse FIXED Tale për Huawei Y9 (2019), lëkurë PU, e zezë

Kodi i produktit:
255920
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680094905
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Y9 (2019)
I përdorshëm me markat:
Huawei

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni është pajsije e brishtë që kërkon mbrojtje të vazhdueshme, prandaj kompania FIXED ka sjell këtë mbrojtëse elegante të bërë nga lëkura cilësore PU, e cila është e qëndrueshme, e lehtë në peshë dhe mbron pajisjen tuaj nga gërvishtjet, pluhuri dhe dëmtimet tjera të ngjajshme. Për më tepër, produkti ka sipërfaqe të parrëshqitshme dhe hapsira të prera për të mos penguar portet, butonat apo kamerën. Aksesori vjen me ngjyrë të zezë dhe është i përshtatshëm për Huawei Y9 (2019).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680094905
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Y9 (2019)
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
FIXTA-358-BK
Lansuar:
1. 3. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE