Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse FIXED TPU, për Huawei P30 Pro, transparente

Kodi i produktit:
255490
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680098026
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P30 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat janë pajisje delikate dhe vëmendje duhet kushtuar mbrojtjes së tyre. Mbrojtësi Fixed vjen me material të cilësisë së lartë TPU dhe mbron telefonin tuaj nga dëmtimet e jashtme, goditjet apo gërvishtjet. Ky mbrojtës mbron pjesën e pasme dhe anësore si dhe vjen me prerje precize që nuk pengon funksionin e butonave apo kamerës. Mbrojtësi është transparent dhe vjen për telefonat Huawei P30 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680098026
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P30 Pro
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
FIXTCC-384
Lansuar:
23. 2. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Transparente
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE