Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse FIXED TPU Skin për Nokia 9 Pureview, 0,6 mm, pa ngjyrë

Kodi i produktit:
259538
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680098781
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nokia 9 PureView
I përdorshëm me markat:
Nokia

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja përbëhet nga materiali fleksibil TPU apo poliuretani termoplastik që ka qëndrueshmëri të lartë ndaj shokut dhe konsumimit. Materiali nuk rrëshqet nga dora. Mbrojtësja mbron pjesën e pasme dhe skajet e telefonit tuaj nga gërvishtjet, pluhuri dhe zvogëlon efektet e rënies. Aplikohet lehtë në telefon vetëm duke u vendosur. Ka prerje precize që nuk pengon qasjen në butona dhe konektorë si dhe funksionalitetin e plotë të tyre. Ka trashësi 0.6 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680098781
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nokia 9 PureView
I përdorshëm me markat:
Nokia
Kodi:
FIXTCS-388
Lansuar:
17. 4. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Transparente
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE