Mbrojtëse MARVEL Avengers 004 për Huawei Nova 3i

Kodi i produktit:
255266
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Nova 3i
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
MPCAVEN986

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Nova 3i
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
MPCAVEN986
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Prodhuesi:
MARVEL

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE