Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse MARVEL Captain America 004 për Huawei Y5 2018, e kuqe

Kodi i produktit:
255255
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Y5 2018
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
MPCCAPAM1238

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësi Captain America për Huawei Y5 2018 është mbrojtja e përkryer për telefonin tuaj nga gërvishtjet, papastërtitë dhe rëniet. E bërë nga TPU me sipërfaqe anti-rrëshqitëse, ka prerje precize për lidhjet dhe butonat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Y5 2018
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
MPCCAPAM1238
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Motiv
Prodhuesi:
MARVEL

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE