Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Marvel Captain America 005 për Huawei P20 Lite, e kaltër

Kodi i produktit:
255215
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P20 Lite
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
MPCCAPAM1510

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësi Captain America për Huawei P20 Lite është mbrojtja e përkryer për telefonin tuaj nga gërvishtjet, papastërtitë dhe rëniet. E bërë nga TPU me sipërfaqe anti-rrëshqitëse, ka prerje precize për lidhjet dhe butonat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P20 Lite
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
MPCCAPAM1510
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Motive
Prodhuesi:
MARVEL

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE