Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Mcdodo (me rimbushje wireless) për iPhone 6 Plus / 6S Plus / 7 Plus, e kuqe

Kodi i produktit:
249470
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596115537002
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6s Plus, Apple iPhone 7 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Karikim pa kabllo:

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse me dizajn të bukur është bërë për telefonat Iphone 6 Plus, 6S Plus dhe 7 Plus. Mbrojtësja ka ngjyrë të kuqe dhe peshon 68 g. Ajo e mbron pjesën e pasme të telefonit tuaj nga papastërtitë, gërvishtjet apo dëmtimet tjera. Poashtu kjo mbrojtëse shërben edhe për rimbushje wireless. Krejt çka duhet të bëni është ta vendosni mbrojtësen në telefonin tuaj dhe më pas në stacionin e ngarkimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596115537002
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6s Plus, Apple iPhone 7 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Karikim pa kabllo:
Kodi:
PC-5121
Lansuar:
28. 11. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Speciale, mbulesë e pasme
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
Mcdodo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE