Mbrojtëse Nillkin Nature për telefon OnePlus 7 Pro, transparente

Kodi i produktit:
263598
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048177239
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OnePlus 7 Pro
I përdorshëm me markat:
Oneplus

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat mobilë janë pajisje të ndjeshme andaj duhet t'i kushtohet kujdes mbrojtjes së tyre. Kjo mbrojtëse mbron telefonin tuaj nga goditjet, konsumimi, gërvishtjet, papastërtitë dhe shenjat e gishtërinjëve. Ka prerje precize që nuk pengojnë çasjen dhe funksionalitetin e plotë të konektorëve dhe butonave. Përbëhet nga poliuretani termoplastik (TPU) i cili nuk përmban substanca toksike të dëmshme si benzeni, formaldehidi, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048177239
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OnePlus 7 Pro
I përdorshëm me markat:
Oneplus
Kodi:
2446757
Lansuar:
22. 6. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Transparente
Prodhuesi:
Nillkin

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE