Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Nillkin Nature TPU për iPhone Xs Max, e hirtë

Kodi i produktit:
245263
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048163324
I përdorshëm me:
Apple iPhone XS Max
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
2440540

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbulesë mbrojtëse e prodhuesit kryesor, Nillkin, ofron mbrojtje të përsosur për telefonin tuaj duke ruajtur pamjen e saj natyrale. E punuar nga një plastikë shumë e hollë 0.6 mm, mbulon në mënyrë të përsosur pjesen e pasme dhe anët e telefonit për të mbrojtur atë nga dëmtimet, gërvishtjet dhe depozitimet e papastra. Sipërfaqja jo e rreshqitshme është e këndshme për dorën nga e cila nuk rreshqet. Përdorimi i materialeve të cilësisë siguron qëndrueshmëri të madhe. Avantazhet e mbulimit: Përpunimi i hollë dhe pesha e lehtë Mbrojtje e përsosur e telefonit Mbulese anti-rreshqitese Prerje të sakta

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048163324
I përdorshëm me:
Apple iPhone XS Max
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
2440540
Lansuar:
19. 9. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Nillkin

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE