Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Nillkin Super Frosted për Xiaomi Mi8 Lite, e zezë

Kodi i produktit:
252638
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048166202
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 8 Lite
I përdorshëm me markat:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse është bërë prej plastikës së kualitetit të lartë. Mbrojtësja është bërë posaçërisht për telefonin Xiaomi Mi8 Lite, kështu që ju ofron qasje të lehtë në të gjithë butonat dhe lidhësit. Ajo e mbron pjesën e pasme të telefonit tuaj nga papastërtitë, gërvishtjet apo dëmtimet tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048166202
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 8 Lite
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
2441853
Lansuar:
22. 1. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Plastik
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Nillkin

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE