Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Nillkin Textured Hard për telefon OnePlus 7 Pro, e zezë

Kodi i produktit:
263604
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048177260
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OnePlus 7 Pro
I përdorshëm me markat:
Oneplus

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse përbëhet nga plastika e fortë me kornizë të butë. Mbron në mënyrë të përsosur telefonin tuaj nga gërvishtjet dhe dëmtimet e shkaktuara nga rënia. Ka prerje precize për butona dhe konektorë. Nuk mbesin shenjat e gishtërinjëve në të dhe nuk rrëshqet nga duart.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048177260
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OnePlus 7 Pro
I përdorshëm me markat:
Oneplus
Kodi:
2447024
Lansuar:
22. 6. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Plast, TPU
Ngjyra:
Zezë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE