Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Samsung për Samsung G975 Galaxy S10+, transparente

Kodi i produktit:
255254
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular
EAN:
8801643733858
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10+

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Telefonat janë pajisje delikate dhe vëmendje duhet kushtuar mbrojtjes së tyre. Mbrojtësi Samsung vjen me material të cilësisë së lartë dhe mbron telefonin tuaj nga dëmtimet e jashtme, goditjet apo gërvishtjet. Ky mbrojtës mbron pjesën e pasme dhe anësore si dhe vjen me prerje precize që nuk pengon funksionin e butonave apo kamerës. Mbrojtësi është transparent dhe vjen pér telefonat Samsung G975 Galaxy S10+.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular
EAN:
8801643733858
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10+
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
EF-QG975CTEGWW
Lansuar:
21. 2. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE