Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse SBS Polo për Samsung Galaxy S10, e kaltër

Kodi i produktit:
257796
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8018417265136
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja SBS Polo është e dizajnuar posaçërisht për celularët Samsung Galaxy S10. Mbrojtësja ka dizajn elegant me prerje precize për të gjitha portet, tastet dhe këndet e celularit, është e përbërë nga materiali i qëndrueshëm TPU. Me këtë mbrojtëse celulari juaj do të jetë gjithmonë i sigurt nga goditjet, plasaritjet dhe gërvishtjet sepse materiali ofron fleksibilitet dhe qëndrueshmëri të plotë. Mos prit, transformo dhe ruaj celularin tuaj me këtë mbrojtëse. Mbrojtësja vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8018417265136
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
TEPOLOSAS10B
Lansuar:
26. 3. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
SBS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE