Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse SBS Unbreakable për iPhone Xs Max, e zezë

Kodi i produktit:
247765
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8018417259777
I përdorshëm me:
Apple iPhone XS Max
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
TECOVUNBKIP65K

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SBS sjell mbrojtësen Unbreakable të përshtatur për iPhone Xs Max e cila arrinë të siguroj celularin nga gërvishtjet, plasaritja apo dëmtimet e tjera të jashtme pa e penguar funksionalitetin e plotë të tij. Aksesori është i krijuar nga lëkura ekologjike super e qëndrueshme, ka hapësirat e theksuara për përdorimin e konektorëve, kamerës dhe butonave pa telashe si dhe vjen me ngjyrë të zezë për t'i japur një hijeshi unike celularit tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8018417259777
I përdorshëm me:
Apple iPhone XS Max
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
TECOVUNBKIP65K
Lansuar:
9. 11. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbrojtëse e përparme dhe e pasme
Materiali:
Polikarbonat, PVC, TPU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
SBS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE