Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Sony SCBI10 për Xperia 10, e zezë

Kodi i produktit:
257107
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sony Xperia 10
I përdorshëm me markat:
Sony
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat celularë janë pajisje të brishta dhe vëmendje duhet t'i kushtohet mbrojtjes së tyre. Për ta bërë këtë, Sony vjen me një Cover Style për telefonin Xperia 10. Është një mbulesë e cila përshtatet tamam me formën e smartphonit tuaj. Dizajni i saj i ngurtë dhe i rrumbullakët parandalon gërvishtjet. Mbrojtësja mundëson qasje të lehtë në prizat e ngarkimit dhe kufjeve, duke ju lejuar të ngarkoni telefonin me lehtësi. Vetitë kryesore: Mbrojtja nga dëmtimet mekanike, gërvishtjet dhe pluhuri Testuar për specifikat ushtarake MIL-STD810G Struktura e veçantë e absorbimit të goditjeve

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sony Xperia 10
I përdorshëm me markat:
Sony
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE