Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për iPhone 11 Pro, e zezë

Kodi i produktit:
270234
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809671010767
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 11 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse është e dizajnuar posaçërisht për celularët iPhone 11 Pro. Mbrojtësja ka dizajn elegant me prerje precize për të gjitha portet, tastet dhe këndet e celularit, dhe është e përbërë nga goma e qëndrueshme TPU. Me këtë mbrojtëse celulari juaj do të jetë gjithmonë i sigurt nga goditjet, plasaritjet dhe gërvishtjet sepse materiali ofron fleksibilitet dhe qëndrueshmëri të plotë. Mos prit, transformo dhe ruaj celularin tuaj me këtë mbrojtëse. Mbrojtësja vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809671010767
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 11 Pro
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
077CS27231
Lansuar:
19. 9. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE