Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për Xiaomi Mi 8 Lite, e zezë

Kodi i produktit:
251686
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809640250408
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 8 Lite
I përdorshëm me markat:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja shkëlqen në dizajn dhe siguron telefonin me mbrojtjen e nevojshme kundër rënieve, gërvishtjeve dhe konsumit të përditshëm. Duke përdorur teknologjinë Air Cushion dhe duke shtuar një shtresë rreth kamerës dhe ekranit, prodhuesi vendos theksin në sigurimin e vendeve të ndjeshme të pajisjes. Përpunimi i kujdesshëm lejon qasje të lehtë në kontrollet dhe lidhësit e nevojshëm, trajtimi i telefonit është i përshtatshëm dhe i shpejtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809640250408
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 8 Lite
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
S27CS25598
Lansuar:
9. 1. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE