Mbrojtëse Spigen Slim Armor për iPhone Xs Max, e zezë

Kodi i produktit:
245763
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809613766509
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
065CS25156

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809613766509
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
065CS25156
Lansuar:
2. 10. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE