Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Spigen Slim Armor për iPhone Xs Max, e zezë

Kodi i produktit:
245763
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809613766509
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
065CS25156

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Spigen Slim Armor është një mbrojtëse e qëndrueshme e përbërë nga dy shtresa. Pjesa e pasme është e përbërë nga polikarbonati i ngurtë, që siguron rezistencë ndaj gjurmëve të gërvishtjeve dhe depozitave të papastra, ndërsa, korniza është bërë nga një material TPU fleksibil me teknologji Air Cushion që mbron në mënyrë të përkryer skajet e telefonit tuaj iPhone Xs Max. Dizajni inovativ i saj lejon qasje të lehtë në të gjitha portat dhe panelet e kontrollit dhe vendosja ose heqja e mbrotjëses është shumë e lehtë. Përveq kësaj, kjo pajisje ka edhe një mbajtëse që ju lejon shikim të rehatshëm të filmit tuaj të preferuar në telefonin tuaj. Për më shumë, mbrojtësja ka një lustër mat të zezë, dhe është rezistente ndaj gjurmëve të gishtërinjëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809613766509
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
065CS25156
Lansuar:
2. 10. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE