Mbrojtëse Spigen Slim Armor për telefon OnePlus 7 Pro, e zezë/ngjyrë plumbi

Kodi i produktit:
263676
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809640257964
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OnePlus 7 Pro
I përdorshëm me markat:
Oneplus

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat mobilë duhet të mbrohen nga përdorimi i përditshëm. Kjo mbrojtëse përbëhet nga dy materiale: pjesa e pasme e saj përbëhet nga polikarbonati i fortë që mbron atë nga gërvishtjet dhe depozitimet e papastërtisë ndërsa korniza apo skajet përbëhen nga materiali fleksibil TPU që mbështet teknologjinë Air Cushion dhe mbron telefonin nga dëmtimet. Mbrojtësja ka prerje precize që nuk pengon çasjen në konektorë dhe butona. Përveç funksionit mbrojtës ajo mund të shfrytëzohet edhe si mbajtëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809640257964
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OnePlus 7 Pro
I përdorshëm me markat:
Oneplus
Kodi:
K09CS26437
Lansuar:
22. 6. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE