Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Këllëf mbrojtës FIXED Opus për Alcatel 1S, i zi

Kodi i produktit:
283072
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680105014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Alcatel 1S (5024F)

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këllëfi mbrojtës FIXED Opus Flip Case është krijuar posaçërisht për telefonin tuaj të modelit Alcatel 1S. Dizajni origjinal i lëkurës PU është kompletuar me qepje elegante dhe përshtatet në mënyrë të përkryer në dorën tuaj. Përpunimi i kujdesshëm është krijuar për të lejuar akses të lirë në lidhëset dhe butonat e nevojshëm, kurse hapja anësore posedon magnet të vogël që parandalon hapjen spontane dhe gërvishjen e ekranit. Për më tepër, ky këllëf mbrojtës posedon një xhep të veçantë për kartela apo para.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680105014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Alcatel 1S (5024F)
I përdorshëm me markat:
ALCATEL
Kodi:
FIXOP-446-BK
Lansuar:
17. 3. 2020
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE