Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse FIXED Opus për Honor 9 Lite, e zezë

Kodi i produktit:
247814
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680083893
I përdorshëm me:
Honor 9 Lite
I përdorshëm me markat:
Honor
Kodi i prodhuesit:
FIXOP-276-BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

FIXED Opus është një mbrojtëse e qëndrueshme e bërë nga lëkura PU dhe e plotësuar nga qepja me stil, që përshtatet në telefonin tuaj Honor 9 Lite në mënyrë të përkryer dhe i jep pamje luksoze. Kapaku i saj pëmban një magnet të vogël që parandalon hapjen spontane dhe gërvishtjet në ekran. Përveç kësaj, kapaku i mbrojtëses përfshin tri hapësira për futjen e kartave të bankës dhe një xhep për para, të cilat janë projektuar në mënyrë interesante dhe lehtësisht të arritshme. Dizajni inovativ i mbrojtëses lejon çasje të lehtë në të gjitha portat, panelet e kontrollit dhe karikim të lehtë, dhe vendosja ose heqja e mbrojtëses është shumë e lehtë. Mbrojtësja ka një përpunim të hollë, të kujdesshëm dhe palosës, dhe i jep pamje origjinale telefonit tuaj. Vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680083893
I përdorshëm me:
Honor 9 Lite
I përdorshëm me markat:
Honor
Kodi i prodhuesit:
FIXOP-276-BK
Lansuar:
26. 10. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE