Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse FIXED Opus për Nokia 5.1, e zezë

Kodi i produktit:
244729
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680086573
I përdorshëm me:
Nokia 5.1
I përdorshëm me markat:
Nokia
Kodi i prodhuesit:
FIXOP-319-BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

FIXED sjell mbrojtësen Opus e përshtatur për Nokia 5.1 e cila arrinë të siguroj celularin tuaj nga goditja, gërvishtja, impakti apo dëmtimet e tjera të jashtme pa e limituar funksionalitetin e plotë të tij. Aksesori është i ndërtuar nga lëkura PU e kualitetit të lartë e cila arrinë të parandaloj rrëshqitjen nga duart, mban hapësira të këputura për përdorimin e kamerës, konektorëve dhe butonave pa pengesa, ka pjesën flip që siguron ekranin dhe ju jep hapësirë për ruajtjen e kartëmonedhave si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680086573
I përdorshëm me:
Nokia 5.1
I përdorshëm me markat:
Nokia
Kodi i prodhuesit:
FIXOP-319-BK
Lansuar:
13. 9. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE