Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Nillkin Qin Book për iPhone Xr, e zezë

Kodi i produktit:
245251
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048162938
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
2440541

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja është bërë prej lëkure artificiale me cilësi të lartë, duke ofruar qëndrueshmëri në dorë. Sipërfaqja e saj është e shkëlqyeshme dhe e strukturuar imtësisht. Mbyllja anësore është e pajisur me një magnet të vogël, i cili parandalon hapjen spontane dhe kështu mbron ekranin. Dizajni luksoz i Nillkin Qin Book Case është projektuar për të maksimizuar mbrojtjen e telefonit tuaj nga të gjitha anët, duke përfshirë anët dhe ekranin. Përpunim i hollë me një sipërfaqe të shkëlqyeshme me pershtatje saktësisht në madhësinë e telefonit dhe përshtatet mirë në dorën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048162938
I përdorshëm me:
Apple iPhone XR
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
2440541
Lansuar:
19. 9. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë sintetike
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Nillkin

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE