Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Nillkin Sparkle Folio për Xiaomi Mi8 Lite, e zezë

Kodi i produktit:
252639
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048166240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 8 Lite
I përdorshëm me markat:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse është bërë prej lëkurës artificiale ekologjike të poliuretanit. Mbrojtësja është bërë posaçërisht për telefonin Xiaomi Mi8 Lite, kështu që ju ofron qasje të lehtë në të gjithë butonat dhe lidhësit. Ajo e mbron telefonin tuaj nga papastërtitë, gërvishtjet apo dëmtimet tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048166240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 8 Lite
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
2441863
Lansuar:
22. 1. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Nillkin

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE