Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Port Designs COLORADO SHOCK 2.5 " për HDD, e kuqe

Kodi i produktit:
274069
Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e brendshme mm:
135 x 84 x 20
Dimensionet e jashtme:
154 x 100 x 40
Dizajnuar për:
HDD i jashtëm
EAN:
3567044001464

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhimi ndër vite i kompanisë përfshin mbrojtëse elegante për të gjitha llojet e tabletave dhe laptopëve, si dhe çanta elegante të zonjave dhe çanta shpine e sportive me një xhep që mbron me siguri laptopin tuaj. Kjo mbrojtëse e përforcuar dhe e gjithanshme ofron mbrojtje optimale dhe është e përshtatshme për shumicën e disqeve 2.5 ". Posedon rrip elastik që mban hard diskun në vend dhe kabllo HDD që gjen vendin e saj në xhepin e brendshëm të rrjetës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e brendshme mm:
135 x 84 x 20
Dimensionet e jashtme:
154 x 100 x 40
Dizajnuar për:
HDD i jashtëm
EAN:
3567044001464
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
400146
Lansuar:
30. 10. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Materiali:
Poliuretan
Ngjyra:
Kuq
Pesha g:
70
Prodhuesi:
Port Designs
Ueb-i i prodhuesit:
Portdesigns.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE