Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Sony SCSI10 për Xperia 10, e zezë

Kodi i produktit:
257784
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
7311271623694
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sony Xperia 10
I përdorshëm me markat:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse është e dizajnuar posaçërisht për celularët Xperia 10. Me këtë mbrojtësen celulari juaj do të jetë gjithmonë i sigurt nga goditjet, plasaritjet dhe gërvishtjet jo vetëm në pjesën e pasme, por edhe të pasmen sepse materiali nga lëkura ofron fleksibilitet dhe qëndrueshmëri të plotë. Mbrojtësja ofron edhe mundësinë për të mbështetur celularin horizontalisht gjatë ndonjë rasti të punës. Mos prit, transformo dhe ruaj celularin tuaj me këtë mbrojtëse. Mbrojtësja vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
7311271623694
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sony Xperia 10
I përdorshëm me markat:
Sony
Kodi:
1317-3681
Lansuar:
26. 3. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE