Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese Apple EarPods, 3.5mm, të bardha - 2017

Kodi i produktit:
209687
EAN:
190198107077
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
MNHF2ZM/A
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple sjell në treg dëgjueset EarPods me përmisime dhe performancë të rimenduar tërësisht të cilat ju mundësojnë që të shijoni çdo notë e këngë deri në maksimum. Zëri i pordhuar nga to është i qartë, tejet kumbues dhe real, kurse forma e tyre është e dizajnuar në mënyrë të përsosur për t’u përshtatur me çdo përdorues.

EarPods, përveç që ju mundësojnë që të dëgjoni muzikë nga do që shkoni, ju lejojnë që edhe të pranoni telefonata në rrugë sepse në kabllo ka një komandë të integruar me taste komanduese për funksione mediale dhe mikrofon. Veçanti e këtyre dëgjueseve është se mund të përdoren me shumicën e pajisjve sepse lidhen me jack 3.5mm.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190198107077
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
MNHF2ZM/A
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE