Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues wireless iOttie Easy One Touch 4, Qi Fast Charging

Kodi i produktit:
226171
EAN:
852306006718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi:
HLCRIO134
Lansuar:
25. 11. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni unik, inovativ dhe kreativ me sipërfaqe të kualitetit të lartë karakterizon markën iOttie. Kompania fokusohet kryesisht në prodhimin e aksesorëve për Apple iPhone, iPod dhe iPad, por nuk lë mënjanë pajisje për smartfonë dhe tableta të markave të tjera. IOttie Easy është një zgjidhje kompakte, plotësisht funksionale dhe e sofistikuar, që lehtë i bashkëngjitet panelit të kontrollit ose xhamit të përparmë në shumicën e automjeteve. Mbajtësja mund të akomodojë një pajisje me gjerësi prej 5.8 - 8.8 cm, të cilën ju mund t'a vendosni në mënyrë ideale sipas nevojave tuaja, sepse ekziston mundësia e rrotullimit të mbajtëses deri në 360 °. Gjithashtu ofron një mekanizëm të veçantë të kapjes për telefonin dhe krahu teleskopik mund të zgjatet deri në 21 cm. Mbajtësja funksionon gjithashtu si një stacion ngarkimi wireless, e përshtatshme për të gjitha pajisjet celulare me teknologji të integruar Qi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
852306006718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi:
HLCRIO134
Lansuar:
25. 11. 2017
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, pjesën e përparme, thithëse
Mbajtëse për:
Celularë
Për dorë:
Prodhuesi:
IOttie

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE