Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues wireless iOttie Easy One Touch 4, Qi Fast Charging

Kodi i produktit:
226171
EAN:
852306006718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi:
HLCRIO134
Lansuar:
25. 11. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni unik, inovativ dhe kreativ me sipërfaqe të kualitetit të lartë karakterizon markën iOttie. Kompania fokusohet kryesisht në prodhimin e aksesorëve për Apple iPhone, iPod dhe iPad, por nuk lë mënjanë pajisje për smartfonë dhe tableta të markave të tjera. IOttie Easy është një zgjidhje kompakte, plotësisht funksionale dhe e sofistikuar, që lehtë i bashkëngjitet panelit të kontrollit ose xhamit të përparmë në shumicën e automjeteve. Mbajtësja mund të akomodojë një pajisje me gjerësi prej 5.8 - 8.8 cm, të cilën ju mund t'a vendosni në mënyrë ideale sipas nevojave tuaja, sepse ekziston mundësia e rrotullimit të mbajtëses deri në 360 °. Gjithashtu ofron një mekanizëm të veçantë të kapjes për telefonin dhe krahu teleskopik mund të zgjatet deri në 21 cm. Mbajtësja funksionon gjithashtu si një stacion ngarkimi wireless, e përshtatshme për të gjitha pajisjet celulare me teknologji të integruar Qi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
852306006718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi:
HLCRIO134
Lansuar:
25. 11. 2017
Lloji i mbajtësit:
Do auta, na palubní desku, prísavný
Mbajtëse për:
Celularë
Për dorë:
Prodhuesi:
IOttie

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE