Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës magnetik Satechi Magnet Mount Vent Mount, i zi

Kodi i produktit:
273453
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8799610067542
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi magnetik për pajisje elektronike në makina ka madhësi kompakte, nuk pengon fushën e shikimit dhe ventilimin e ajrit. Përbërja cilësore nga alumini dhe paneli i gomës sigurojnë jetë të gjatë dhe qëndrueshmëri të lartë. Katër magnetë të fortë sigurojnë një fiksim të ngurtë në makinë dhe dhëmbëzat shtesë pengojnë gërvishtjen e grilave të ventilatorit . Përveç mbajtësit ka edhe një pllakë metalike vetë-ngjitëse në set. Pikat kryesore: Funksionim i thjeshtë manual dhe përdoret në çdo sipërfaqe të sheshtë, si dhe është kompatibile me: iPhone 11 Plus Max / 11 Plus / 11, XS Max / XS / XR / X, 8 Plus / 8/7 Plus / 7 / 6S Nexus 5X / 6P.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8799610067542
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
ST-MVMJ
Lansuar:
23. 10. 2019
Lloji i mbajtësit:
Do auta, do mrížky ventilace, magnetický
Mbajtëse për:
GPS, celularë
Prodhuesi:
Satechi
Ueb-i i prodhuesit:
Satechi.net

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE