Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse CELLY Squiddy për celular me madhësi 6.2", ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
244698
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6,2
EAN:
8021735743347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
80 mm
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CELLY sjell mbajtësen fleksibile Squiddy e cila ju mundëson të mbani celularët, kamerat kompakte dhe kamerat për aksion me madhësi deri në 6.2" në gati çdo sipërfaqe. Dizajni i sofistikuar me "tentakla" me thithje vakuumi ju mundëson të përshtatni kamerat tuaja në çfarëdo pozicioni dhe këndi për të nxjerrur fotografi të përsosura. Aksesori ka 103 g peshë dhe vjen me ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6,2
EAN:
8021735743347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
80 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
SQUIDDYPK
Lansuar:
13. 9. 2018
Lloji i mbajtësit:
Selfie, tripod
Mbajtëse për:
Celularë, Kamerë (për jashtë)
Pesha [kg]:
0,103
Prodhuesi:
CELLY
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE