Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse celular Hama Alu, magnetike

Kodi i produktit:
256300
EAN:
4047443317827
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
173765

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vendosni mbajtësin e Hama ALU në grilën e ventilimit dhe gëzoni fuqinë e një magneti të posaçëm që siguron një mbajtje të fortë të telefonit tuaj celular. As gropat e as sipërfaqja e pabarabartë nuk do të jenë problem. Ky mbajtës vjen me dimensione kompakte dhe me peshë të lehtë, dhe ju e vendosni telefonin tuaj me anë të një magneti.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443317827
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
173765
Lansuar:
7. 3. 2019
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE