Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse universale DESIRE2 për telefona dhe tableta, i argjendtë

Kodi i produktit:
242894
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
4
EAN:
5030578582429
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtëse praktike dhe elegante e përshtatshme me telefon apo tableta të madhësisë 4-10 ". Është e rehatshme për të vendosur pajisjen tuaj në lartësinë e duhur për një punë më efikase dhe të rehatshme. Kjo mbajtëse siguron lehtësim për muskujt e pasëm dhe të qafës. Mund ta rrotulloni atë në 270 °, ka material shumë të qëndrueshëm dhe ka bazë e cila nuk rrëshqet. Nuk pengon kabllon e karikimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
4
EAN:
5030578582429
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HOLRTSI
Lansuar:
15. 8. 2018
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për tavolinë
Mbajtëse për:
Celularë, tablet
Prodhuesi:
Desire2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE